Kontakt
Adresa

Čs. armády 3193

Kladno 272 01

Sledujte mě

Kompletní návrh novostavby rodinného domu

Tento návrh patří k těm, které jsem si opravdu užila (od návrhu dispozic až po konečný výstup). Jedná se o komplexní návrh dvoupodlažního rodinného domu pro zralý pár, jejichž požadavkem byl moderní a přitom útulný interiér.

 

V přízemí byla použita dlažba, která je v horním patře nahrazena přírodní dřevěnou podlahou z drásaného dubu. Původní záměr stejné dřevěné podlahy v celém domě jsem vzhledem k  očekávanému většímu provozu mezi interiérem a exteriérem  přehodnotila, a klientům jsem doporučila volit raději dlažbu se zabudovaným podlahovým vytápěním.

Velkoryse řešená kuchyňská linka je pak snem snad každé hospodyňky a poskytuje dostatek pracovní i úložné plochy. S ohledem na velké prostory s dostatkem denního světla jsem volila tmavě  vínovou barvu, která místnost zabydlí a opakuje se i na dalších doplňcích v interiéru, aby nepůsobila násilně a nahodile.

Rozlehlý prostor přízemního podlaží jsem opticky rozdělila pomocí krbu oddělujícího jídelnu od obývací části, takže je  možné kochat se pohledem na plameny z obou částí.

 

Hlavním materiálem použitým k výrobě veškerého nábytku, dveří i schodiště v domě je přírodní ořech v kombinaci s bílou, a přírodními barvami jako je hnědá, béžová, krémová. To celý interiér domu sjednocuje a dodává mu příjemný a útulný rozměr.

 

Rok