Kontakt
Adresa

Čs. armády 3193

Kladno 272 01

Sledujte mě

Návrhy a realizace

NÁVRH INTERIÉRU

Sejdeme se na úvodní schůzce (tato je zdarma) a společně probereme Vaše přání, potřeby, očekávání a funkční nároky na daný prostor tak, abych co nejlépe zachytila Vaši představu. Vysvětlím Vám způsob svojí práce, a jaké jsou výhody naší spolupráce. Rozhodnete se, zda do toho se mnou půjdete a já Vám následně připravím konkrétní cenovou nabídku.

Po jejím odsouhlasení Vás požádám o úhradu 50% zálohy mého konečného honoráře za návrh. Po obdržení zálohy následuje zaměření konkrétního prostoru (pokud máte aktuální půdorysové zobrazení obsahující potřebné kóty, nebude moje zaměření nezbytné). Následně začnu pracovat na návrhu, který sestává z:

  • konkrétního barevného a stylového řešení interiéru (tzv. conceptboard)
  • výběru materiálů, konkrétních zařizovacích prvků a výmalby (tzv. sampleboard)
  • dispozičního řešení prostoru (půdorysové zobrazení) včetně okótovaných technických výkresů
  • návrhu nábytku a vybavení na míru (podklady pro truhláře)

Závěrečnou fází projektu je jeho realizace, kterou mohu na Vaše přání zajistit ve spolupráci s profesionály ze všech potřebných oborů – truhlář, podlahář, tapetář, malíř, dekoratérské studio, elektrikář atd. (pokud nebudete mít čas nebo chuť zajistit si realizaci sami).

Cena

Návrh interiéru

Každý návrh interiéru je naceněn individuálně, dle rozsahu a složitosti zadání a zvolených služeb. Orientační cena za návrh jedné místnosti: od 8.000,- Kč

Realizace projektu

Zahrnující organizaci a koordinaci prací, komunikaci s dodavateli a řemeslníky – cena dohodou.

Kontaktní formulář

Chcete aby Vaše nemovitost byla krásná?

napište mi a ráda Vám s tím pomohu.